• Na kontaktoni
 • 中文简体 Shqipe中文

klasifikim

Gazete

Kontaktoni ekipin tone

 • Holdings Shërojnë Forca Bio-Meditech Kufizuar
 • Shto: 6788 Songze Avenue, Qingpu District, Shanghai 201706, China
 • Tel: + 86-21-62728646
 • Fax: + 86-21-62710529
 • E-mail: exportglobal@healforce.com
 • Personi kontaktues: Mr. Bill Shum
 • Website: www.healforce.com
 • FXQ4A
  FXQ4A
  Si një dhunti të shumta të kujdesit hapur ofruar sistem zgjidhje që ju mund të varen, i FXQ4A bën punën tuaj më të lehtë, ndërsa ajo i mbajtur procedurat tuaja të rehatshme. Kjo platformë terapi ju lejon të shpejt përgjigje ndaj pacientit tuaj me rrezik të lartë që ajo të integruar gjithçka që ju nevojitet për thermoregulation dhe mbështetje të frymëmarrjes gjatë terapisë ta sjellë në. Përveç kësaj, dizajni i sistemit është nxjerrë nga vitet e përvojës për të vazhdimisht të ndjekur konceptin e dhënies pacientët tuaj të pambrojtur kujdes më të mirë.
  Lexo më shumë
 • FXQ4B
  FXQ4B
  Njësia FXQ4B është dizajni jonë e mesme e ngrohëse foshnjore ndriçues me një ambient unik termik për posalindurit parakohshme dhe të plotë-gjatë. Për më tepër, pajisje reanimim mund të jenë fakultative nga njësia në kushte të jashtëzakonshme.
  Lexo më shumë
 • FXQ3
  FXQ3
  Aftësia jonë për të siguruar kujdes më të mirë për pacientët fëmijë, dhe për të reduktuar presionin në kushte emergjente ose në Nicu.
  Lexo më shumë
 • FXQ4
  FXQ4
  Njësia jonë FXQ4 ofron kujdes më të mirë me thermoregulation optimale për pacientët porsalindur, kur ata janë në emergjente apo terapi verdhëz në sistemin e kujdesit të hapur.
  Lexo më shumë
Copyright © 2017 shërojnë Force. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
WhatsApp Online Chat!