• Na kontaktoni
 • 中文简体 Shqipe中文

klasifikim

Gazete

Kontaktoni ekipin tone

 • Holdings Shërojnë Forca Bio-Meditech Kufizuar
 • Shto: 6788 Songze Avenue, Qingpu District, Shanghai 201706, China
 • Tel: + 86-21-62728646
 • Fax: + 86-21-62710529
 • E-mail: exportglobal@healforce.com
 • Personi kontaktues: Mr. Bill Shum
 • Website: www.healforce.com
 • Anaeston 5000
  Anaeston 5000
  Anaeston 5000 makinë anestezi ka integruar të gjitha mënyrat e mëdha të ventilimit të tilla si ndihmuar, të kontrollit dhe të ndihmojë të kontrollit ventilim. Ajo ofron monitorim të plotë dhe ka një ndërfaqe të qartë ekran, për të ndihmuar të kryer me cilësi të lartë ofrimit anestezi dhe menaxhimit.
  Lexo më shumë
 • Anaeston 3000
  Anaeston 3000
  Anaeston 3000 makinë anestezi ofron një zgjidhje të përballueshme dhe fleksibile anestezi tani për tani dhe të ardhmen. Klientët tanë mund të filloni me aplikimin rutinë. Makinë Anestezia është upgradeable kërkesave më mirë klientëve të përmbushur 'anestezisë. Modern zgjerimi mjet anastezik workstation është gjithashtu e mundur për të përmirësuar në masë të madhe e punës dhe të shkurtuar shpenzimet operative.
  Lexo më shumë
Copyright © 2017 shërojnë Force. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
WhatsApp Online Chat!