• Na kontaktoni
 • 中文简体 Shqipe中文

klasifikim

Gazete

Kontaktoni ekipin tone

 • Holdings Shërojnë Forca Bio-Meditech Kufizuar
 • Shto: 6788 Songze Avenue, Qingpu District, Shanghai 201706, China
 • Tel: + 86-21-62728646
 • Fax: + 86-21-62710529
 • E-mail: exportglobal@healforce.com
 • Personi kontaktues: Mr. Bill Shum
 • Website: www.healforce.com
 • HFease-100
  HFease-100
  HFease100 tryezë operativ kirurgjikale është një tryezë operativ kontrolli dora që ka një kapacitet ngarkesë prej 200 kg. Ajo mund të lehtë të ngritur dhe të pozicionuar për të përmbushur të gjitha llojet e nevojave kirurgjikale operimit.
  Lexo më shumë
 • HFease 400
  HFease 400
  HFease400 surgical operating table is an electric operating table that can be set up and positioned easily with remote controller. The interchangeable top is made of shape memory material to provide great comfort. With highly stable hydraulic system, the whole system can make all kinds of surgical positions, precisely and quietly.
  Lexo më shumë
Copyright © 2017 shërojnë Force. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
WhatsApp Online Chat!