• Na kontaktoni
 • 中文简体 Shqipe中文

klasifikim

Gazete

Kontaktoni ekipin tone

 • Holdings Shërojnë Forca Bio-Meditech Kufizuar
 • Shto: 6788 Songze Avenue, Qingpu District, Shanghai 201706, China
 • Tel: + 86-21-62728646
 • Fax: + 86-21-62710529
 • E-mail: exportglobal@healforce.com
 • Personi kontaktues: Mr. Bill Shum
 • Website: www.healforce.com
 • Zgjuar Plus E
  Zgjuar Plus E
  teknika komplementare pastrimit të ujit, duke përfshirë shtet-e-artit-teknologji electrodeionization, ofrimit sigurimin e vazhdueshëm dhe të besueshëm Tipi cilësisë 2 ujë të pastër
  Lexo më shumë
 • zgjuar ROP
  zgjuar ROP
  Zgjuar seri ROP prodhojë cilësi të lartë ujë të pastër me rezistivitetit të lartë dhe TOC të ulët (<30ppb)
  Lexo më shumë
Copyright © 2017 shërojnë Force. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
WhatsApp Online Chat!