• Na kontaktoni
 • 中文简体 Shqipe中文

klasifikim

Gazete

Kontaktoni ekipin tone

 • Holdings Shërojnë Forca Bio-Meditech Kufizuar
 • Shto: 6788 Songze Avenue, Qingpu District, Shanghai 201706, China
 • Tel: + 86-21-62728646
 • Fax: + 86-21-62710529
 • E-mail: exportglobal@healforce.com
 • Personi kontaktues: Mr. Bill Shum
 • Website: www.healforce.com
 • Neofuge 13R
  Neofuge 13R
  Shërojnë Force shpejtësi të lartë Centrifuge personal Neofuge 13R japë efekt të shkëlqyer centrifugale dhe është e lehtë për t'u përdorur me besueshmëri të lartë dhe sigurinë.
  - shpejtësia maksimale 15000rpm
  - kapacitet maksimal 24 × 1.5 / 2.0ml, 16 cm 5 ml
  - varg Temperatura -10 ℃ ~ 40 ° C
  Lexo më shumë
 • Neofuge 15R
  Neofuge 15R
  Pikat kryesore
  - Spin deri në 16.000 rpm për 20.800 × g
  - Max. Kapaciteti i 400ml
  - Induksioni makinë pa brushave të karbonit
  - motore fuqishme për të shkurtër përshpejtimin dhe frenimit herë
  - varg i gjerë i adapters dhe pajisje modulare
  Lexo më shumë
 • Neofuge 18R
  Neofuge 18R
  Shërojnë Force Neofuge 18R Centrifuge laboratorike, duke siguruar efekt të shkëlqyer centrifugale dhe lehtë për t'u përdorur me besueshmëri të lartë dhe sigurinë, janë përdorur gjerësisht në fushën e kërkimeve molekulare dhe biokimike, dhe diagnoza mjekësore.
  - Laboratorët e vogla mjekësore
  - Biokimi dhe hulumtime molekulare biologjike
  - Analiza rutinë në laboratoret industriale
  Lexo më shumë
 • Neofuge 1600R
  Neofuge 1600R
  Shërojnë Force Neofuge 1600R Centrifuge benchtop laboratorike vendos standardet në cilësi, dizajn, dhe risi që vjen nga një trashëgimi e shumë vite përvojë. Neofuge 1600R ofron shkathtësi maksimale e aplikimit, duke përfshirë një-kapacitet të lartë, Centrifuge me qëllim të përgjithshëm për vjeljen e qelizave; a Centrifuge shpejtësi të lartë për ndarjen lysates qelizore; dhe a microcentrifuge për reshjet e ADN-së.
  Lexo më shumë
 • Neofuge 23R
  Neofuge 23R
  Featuring fuqishme, motorët pa mirëmbajtje, Centrifuge Neofuge 23R strehon një shumëllojshmëri të rotors dhe vishet pllaka / tuba nga 0.2ml deri në 4 × 180ml me shpejtësi të ulët-për-të lartë për një gamë të gjerë e aplikacioneve.
  Lexo më shumë
Copyright © 2017 shërojnë Force. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
WhatsApp Online Chat!