• Na kontaktoni
 • 中文简体 Shqipe中文

klasifikim

Gazete

Kontaktoni ekipin tone

 • Holdings Shërojnë Forca Bio-Meditech Kufizuar
 • Shto: 6788 Songze Avenue, Qingpu District, Shanghai 201706, China
 • Tel: + 86-21-62728646
 • Fax: + 86-21-62710529
 • E-mail: exportglobal@healforce.com
 • Personi kontaktues: Mr. Bill Shum
 • Website: www.healforce.com
 • HFsafe-1200CY citotoksike Siguria Kabineti
  HFsafe-1200CY citotoksike Siguria Kabineti
  HFsafe CY series of Class 2 Safety cabinet with "Safe Change" triple filter configuration is your guarantee of highest level of safety when processing hazardous materials such as Cytostatic, Virus-static pharmaceutics and category 3 pathogens.
  Qoftë në kërkimin, prodhimin ose dispensimit, kabinete të HFsafe CY ju mban, laboratorike juaj dhe mjedisi të sigurt dhe kontaminimi i lirë në të gjitha kohët
  Lexo më shumë
Copyright © 2017 shërojnë Force. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
WhatsApp Online Chat!