• Na kontaktoni
 • 中文简体 Shqipe中文

klasifikim

Gazete

Kontaktoni ekipin tone

 • Holdings Shërojnë Forca Bio-Meditech Kufizuar
 • Shto: 6788 Songze Avenue, Qingpu District, Shanghai 201706, China
 • Tel: + 86-21-62728646
 • Fax: + 86-21-62710529
 • E-mail: exportglobal@healforce.com
 • Personi kontaktues: Mr. Bill Shum
 • Website: www.healforce.com
 • HF 100
  HF 100
  HF100 është një inkubator multi-gazi, me oksigjen funksionin e Kontrollit
  pikat kyçe
  - 90 ℃ sistemit kundër ndotjes
  - Mirëmbajtja pa sensor oksid zirconium
  - kontrollin e saktë CO2 dhe shërim të menjëhershëm
  - lagështia Constant
  Lexo më shumë
Copyright © 2017 shërojnë Force. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
WhatsApp Online Chat!