• Na kontaktoni
 • 中文简体 Shqipe中文

klasifikim

Gazete

Kontaktoni ekipin tone

 • Holdings Shërojnë Forca Bio-Meditech Kufizuar
 • Shto: 6788 Songze Avenue, Qingpu District, Shanghai 201706, China
 • Tel: + 86-21-62728646
 • Fax: + 86-21-62710529
 • E-mail: exportglobal@healforce.com
 • Personi kontaktues: Mr. Bill Shum
 • Website: www.healforce.com

Neofuge 23R

Featuring powerful, maintenance-free motors, Centrifuge Neofuge 23R accommodates a variety of rotors and spins plates/tubes from 0.2ml to 4×180ml at low-to-high speeds for a wide range of applications.
hetim 
 • Përmbledhje
 • dokumentet
 • Related Products

 

 • Neofuge 23R ynë Centrifuge laboratorike është në frigorifer nga njësia CFC-free e cila ofron një gamë të kontrollit të temperaturës prej -10 deri në 40 .
 • Ajo ofron një shpejtësi maksimale prej 23300rpm dhe RCF maksimale prej 50377 × g.
 • Kapaciteti maksimal është 4 × 180ml në një ritëm-out rotorit.
 • Neofuge 23R centrifuge laboratory përdor një motor brushless makinë që të ketë zhurmë të ulët dhe mirëmbajtje.
 • 9 nxitimit dhe 9 frenimit curves janë në dispozicion.
 • 9 mënyrat e punës mund të ruhen për të lehtësuar përdor të ardhmen.
 • Centrifuga Laboratori ka një "të shpejtë tjerr" kyç për kohë të shkurtër të punës pa mjedis tjetër.
 • Ajo vjen me një ekran LCD që tregon shpejtësi, RCF, koha, temperatura, nxitimi, normat e frenimit dhe gabim mesazhin e.
 • Dhjetë Autoclavable (121 , 20min) ultra-Duralumin rotors hermetik janë në dispozicion.
 • Neofuge 23R Centrifuge laborator ka funksion automatik të identifikimit të rotorit dhe rotorit para-ftohje funksion.
 • Nëse ndonjë dështimi ndodh, produkti do të japin alarme menjëherë.
 • centrifuga tona laboratorike janë të pajisura me një sistem elektronik të zbulimit çekuilibër.
 • Një sistem i patentuar lock kapaku është përdorur për sigurinë. 

Broshurë Neofuge 23R en

Copyright © 2017 shërojnë Force. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
WhatsApp Online Chat!