• Na kontaktoni
 • 中文简体 Shqipe中文

klasifikim

Gazete

Kontaktoni ekipin tone

 • Holdings Shërojnë Forca Bio-Meditech Kufizuar
 • Shto: 6788 Songze Avenue, Qingpu District, Shanghai 201706, China
 • Tel: + 86-21-62728646
 • Fax: + 86-21-62710529
 • E-mail: exportglobal@healforce.com
 • Personi kontaktues: Mr. Bill Shum
 • Website: www.healforce.com

Neofuge 18R

Shërojnë Force Neofuge 18R Centrifuge laboratorike, duke siguruar efekt të shkëlqyer centrifugale dhe lehtë për t'u përdorur me besueshmëri të lartë dhe sigurinë, janë përdorur gjerësisht në fushën e kërkimeve molekulare dhe biokimike, dhe diagnoza mjekësore.
- Laboratorët e vogla mjekësore
- Biokimi dhe hulumtime molekulare biologjike
- Analiza rutinë në laboratoret industriale
hetim 
 • Përmbledhje
 • dokumentet
 • Related Products

 

 • Neofuge 18R Centrifuge laborator përdor një CFC-free njësi saktë ftohje me një gamë të kontrollit të temperaturës prej -10 deri 40 .
 • Ajo përdor një sistem elektronik të zbulimit çekuilibër.
 • Një sistem i patentuar lock kapaku është përdorur për sigurinë.
 • Centrifuga Laboratori ka një "të shpejtë tjerr" kyç për kohë të shkurtër të punës pa mjedis tjetër.
 • Ajo ofron një shpejtësi maksimale prej 18000rpm dhe RCF maksimale prej 31515 × g. Kapaciteti maksimal është 4 × 210ml në një ritëm-out rotorit.
 • Neofuge 18R Centrifuge laborator përdor një ekran LCD për të treguar shpejtësi, RCF, koha, temperatura, përshpejtimin, normat e frenimit dhe mesazh gabimi.
 • 9 nxitimit dhe 9 frenimit curves janë në dispozicion.
 • 15 modes punës mund të ruhen për përdorime të përshtatshëm të Centrifuge më pas.
 • Tetë Autoclavable (121 , 20min) ultra-Duralumin rotors hermetik janë në dispozicion.
 • centrifuga tona laboratorike kanë funksion të identifikimit automatik rotorit dhe rotorit funksion para-ftohjes.
 • alarmet shumta paralajmërojnë përdoruesit e çdo lloj situate jonormale.

Broshurë Neofuge 18R en

Copyright © 2017 shërojnë Force. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
WhatsApp Online Chat!