• Na kontaktoni
 • 中文简体 Shqipe中文

klasifikim

Gazete

Kontaktoni ekipin tone

 • Holdings Shërojnë Forca Bio-Meditech Kufizuar
 • Shto: 6788 Songze Avenue, Qingpu District, Shanghai 201706, China
 • Tel: + 86-21-62728646
 • Fax: + 86-21-62710529
 • E-mail: exportglobal@healforce.com
 • Personi kontaktues: Mr. Bill Shum
 • Website: www.healforce.com

Neofuge 15

Heal Force Neofuge 15 offers the functionality of three centrifuges: high-capacity, general-purpose centrifuge for cell harvesting; a high-speed centrifuge for separating cell lysates; and a microcentrifuge for DNA precipitations.
hetim 
 • Përmbledhje
 • dokumentet
 • Related Products

Neofuge 15R Centrifuge laboratorike është në frigorifer nga një njësi CFC-free e cila ofron një gamë të kontrollit të temperaturës prej -10 deri në 40 .

 Ajo vjen me një ekran LCD, i cili lejon përdoruesit për të parë qartë shpejtësinë, RCF, koha, temperatura, përshpejtimin, normat e frenimit dhe mesazh gabimi.

Centrifuga Laboratori ofron një shpejtësi maksimale prej 16000rpm dhe RCF maksimale prej 24905 × g.

Kapaciteti maksimal është 4 × 100ml në një ritëm-out rotorit.

Pesë Autoclavable (121 , 20min) ultra-Duralumin rotors hermetik janë në dispozicion.

kënd fiks rotorit # 1501 ofrohet si standarde accessory.

centrifuga tona laboratorike kanë funksionin automatik të identifikimit rotorit.

Rotor funksion para-ftohje është në dispozicion për Neofuge 15R Centrifuge.

Një sistem i patentuar lock kapaku është përdorur për sigurinë.

Centrifuge ynë laborator është i pajisur me një sistem të saktë të zbulimit elektronik çekuilibër.

Ajo ka një "të shpejtë tjerr" kyç për kohë të shkurtër të punës pa mjedis tjetër.

Ajo ofron 9 përshpejtimin dhe 9 kthesa e frenimit.

centrifuga tona laboratorike do të japin alarme nëse ndonjë operacion parregullt ndodh.

 

Aplikacion

Shërojnë Force Neofuge 15 dhe homologu i tij në frigorifer, i Neofuge 15R janë përdorur gjerësisht në laboratorët rutinë kërkime në fushat e Bioscience, mjekësisë dhe industrisë.

Broshura Neofuge 15-15R EN

Copyright © 2017 shërojnë Force. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
WhatsApp Online Chat!