• Контактирајте не
 • 简体中文 繁體中文

класификација

Билтен

Контактирајте го нашиот тим

 • Исцели сили Био-meditech Holdings Limited
 • Додадете: 6788 Songze авенија во Њујорк, Qingpu округ, Шангај 201.706, Кина
 • Тел: + 86-21-62728646
 • Факс: + 86-21-62710529
 • Е-пошта: exportglobal@healforce.com
 • Лице за контакт: Г-дин. Бил Шум
 • Веб-страница: www.healforce.com
 • EB05
  EB05
  EB05 електрохируршка генератор е комбинација на флексибилност и безбедност, за сите општи електрохируршка процедури, како што се сечење и коагулација во клиниките, канцеларии и итни соби.
  Прочитај повеќе
 • EB03
  EB03
  EB03 електрохируршка генератор е хармоничен електрохируршка единица за целиот хируршки процедури преку сите видови ткива. Таа има интегриран седум моќност, ткиво реагира и автоматски цврста или Сплит функции враќање електрода признавање, со која хирурзите можат да ги извршуваат високо прецизна и сигурна работа.
  Прочитај повеќе
 • LS2000
  LS2000
  LS2000 електрохируршка генератор е сигурен електрохируршка единица за постапката јамка електрохируршка ексцизија (LEEP) во гинекологијата. Со до 150 вати максимална изолирани излез, автоматски тековните функции следење и надомест на штета, тоа може да се изврши висока прецизност сечење и коагулација со помал ризик термички оштетувања.
  Прочитај повеќе
 • Excelim-04
  Excelim-04
  Excelim-04 е иновативна, компјутер со помош на електромагнетни хируршки систем за навигација, која се користи за хируршки визуелизација, планирање и навигација за да помогне да се минимизира јатрогените повреди на околните мозочното ткиво и намалување на ризикот за операција компликација во кранијалните процедури (како неврологија, кранијални и ОРЛ хирургија).
  Прочитај повеќе
Copyright © 2017 Исцели сили. Сите права се задржани.
WhatsApp Онлајн Chat!