• Контактирајте не
 • 简体中文 繁體中文

класификација

Билтен

Контактирајте го нашиот тим

 • Исцели сили Био-meditech Holdings Limited
 • Додадете: 6788 Songze авенија во Њујорк, Qingpu округ, Шангај 201.706, Кина
 • Тел: + 86-21-62728646
 • Факс: + 86-21-62710529
 • Е-пошта: exportglobal@healforce.com
 • Лице за контакт: Г-дин. Бил Шум
 • Веб-страница: www.healforce.com
 • FXQ4A
  FXQ4A
  Како разноврсна отворен грижа систем нуди решенија може да зависи, на FXQ4A прави вашата работа полесна додека го држи вашите постапки удобно. Оваа терапија платформа овозможува да брзо одговор на вашите пациенти со висок ризик од вклопувајќи се што ви треба за терморегулација и респираторна поддршка за време на реанимација терапија. Покрај тоа, на дизајнот на системот е извлечена од нашите години искуство за да постојано го следи концептот на давање на вашиот ранливи пациенти најдобра грижа.
  Прочитај повеќе
 • FXQ4B
  FXQ4B
  Единицата за FXQ4B е нашата средина дизајн на бебиња со зрачење потопло со уникатен термичка средина за предвремено и доносени новородени. Покрај тоа, опрема за реанимација може да биде задолжително од страна на единицата во вонредни услови.
  Прочитај повеќе
 • FXQ3
  FXQ3
  Нашата способност да обезбеди најдобра заштита за пациентите бебе, и да се намали притисокот во вонредни услови или во Nicu.
  Прочитај повеќе
 • FXQ4
  FXQ4
  Нашите FXQ4 единица нуди најдобра грижа со оптимална терморегулација за новороденче пациентите кога тие се во состојба или терапија жолтица во отворен систем за заштита.
  Прочитај повеќе
Copyright © 2017 Исцели сили. Сите права се задржани.
WhatsApp Онлајн Chat!