• Контактирајте не
 • 简体中文 繁體中文

класификација

Билтен

Контактирајте го нашиот тим

 • Исцели сили Био-meditech Holdings Limited
 • Додадете: 6788 Songze авенија во Њујорк, Qingpu округ, Шангај 201.706, Кина
 • Тел: + 86-21-62728646
 • Факс: + 86-21-62710529
 • Е-пошта: exportglobal@healforce.com
 • Лице за контакт: Г-дин. Бил Шум
 • Веб-страница: www.healforce.com
 • Единица ICU Висина на снабдување
  Единица ICU Висина на снабдување
  Медицинската технологија опремена Ors и ICUs со моќни опрема. Професионалци треба решение да се организираат сите уреди во оптимален начин за ефикасна работа на крајот за доброто на пациентите. Добро воспоставена Исцели сили снабдување таванот единици се подобри ефикасноста на работното место со уреди за подигнување на подот, инкорпорирање на места и позиционирање нив директно до точка на акутна нега.
  Прочитај повеќе
 • Или единица на таванот на снабдување
  Или единица на таванот на снабдување
  Медицинската технологија опремена Ors и ICUs со моќни опрема. Професионалци треба решение да се организираат сите уреди во оптимален начин за ефикасна работа на крајот за доброто на пациентите. Добро воспоставена Исцели сили снабдување таванот единици се подобри ефикасноста на работното место со уреди за подигнување на подот, инкорпорирање на места и позиционирање нив директно до точка на акутна нега.
  Прочитај повеќе
Copyright © 2017 Исцели сили. Сите права се задржани.
WhatsApp Онлајн Chat!