• Контактирајте не
 • 简体中文 繁體中文

класификација

Билтен

Контактирајте го нашиот тим

 • Исцели сили Био-meditech Holdings Limited
 • Додадете: 6788 Songze авенија во Њујорк, Qingpu округ, Шангај 201.706, Кина
 • Тел: + 86-21-62728646
 • Факс: + 86-21-62710529
 • Е-пошта: exportglobal@healforce.com
 • Лице за контакт: Г-дин. Бил Шум
 • Веб-страница: www.healforce.com
 • Anaeston 5000
  Anaeston 5000
  Anaeston 5000 анестезија машина има интегриран сите поголеми вентилација режими како што се помогне, контрола и да им помогне за контрола на вентилација. Тој нуди сеопфатен мониторинг и има јасен приказ интерфејс, за да им помогне на вршење на високо квалитетна испорака и управување со анестезија.
  Прочитај повеќе
 • Anaeston 3000
  Anaeston 3000
  Anaeston 3000 анестезија машина обезбедува прифатлива и флексибилно решение за анестезија, сега и во иднина. Нашите клиенти можат да започнат со рутински апликација. Машината за анестезија е покачување до анестезија подобро да ги задоволат барањата на клиентите. Модерни анестезија работна станица експанзија е, исто така, е можно да се значително подобрување на работните процеси и да се намали оперативните трошоци.
  Прочитај повеќе
Copyright © 2017 Исцели сили. Сите права се задржани.
WhatsApp Онлајн Chat!