• Контактирајте не
 • 简体中文 繁體中文

класификација

Билтен

Контактирајте го нашиот тим

 • Исцели сили Био-meditech Holdings Limited
 • Додадете: 6788 Songze авенија во Њујорк, Qingpu округ, Шангај 201.706, Кина
 • Тел: + 86-21-62728646
 • Факс: + 86-21-62710529
 • Е-пошта: exportglobal@healforce.com
 • Лице за контакт: Г-дин. Бил Шум
 • Веб-страница: www.healforce.com
 • ROA (30,50,100,150L / h)
  ROA (30,50,100,150L / h)
  Цена-ефикасно обезбедува 50.100.150 литри / час на компатибилен прочистена вода. РОА 50/100/150 обезбедува континуирано снабдување на прочистена вода за pratically секое животно во vivarium
  Прочитај повеќе
 • Pureforce ROA (150,300,500L / h)
  Pureforce ROA (150,300,500L / h)
  Pureforce ROA е способен за обезбедување на вода за практично секое животно во vivarium. Без разлика дали имате глувци, стаорци, кучиња, заморчиња, не-човечки примати, свињи, птици, мачки, или зајаци, ние сме прилагодени решенија за да одговараат на видот.
  Прочитај повеќе
Copyright © 2017 Исцели сили. Сите права се задржани.
WhatsApp Онлајн Chat!