• Контактирајте не
 • 简体中文 繁體中文

класификација

Билтен

Контактирајте го нашиот тим

 • Исцели сили Био-meditech Holdings Limited
 • Додадете: 6788 Songze авенија во Њујорк, Qingpu округ, Шангај 201.706, Кина
 • Тел: + 86-21-62728646
 • Факс: + 86-21-62710529
 • Е-пошта: exportglobal@healforce.com
 • Лице за контакт: Г-дин. Бил Шум
 • Веб-страница: www.healforce.com
 • Smart ROB / Smart ROB-R (15,30L / h)
  Smart ROB / Smart ROB-R (15,30L / h)
  Smart ROB систем може да произведе CAP / CLSI Тип I реагенс вода за клинички analyzer.It овозможува директна врска и работа на интернет. Независни излез рачна контрола на вода може да се користи за дополнителни апликации.
  Прочитај повеќе
 • Smart ROB / Smart ROB-R (50,100,150L / h)
  Smart ROB / Smart ROB-R (50,100,150L / h)
  Smart ROB систем може да произведе CAP / CLSI Тип I реагенс вода за клинички analyzer.It овозможува директна врска и работа на интернет. Независни излез рачна контрола на вода може да се користи за дополнителни апликации.
  Прочитај повеќе
 • Pureforce ROE (30,70,100L / h)
  Pureforce ROE (30,70,100L / h)
  Исцели сили разви Pureforce ROE модел, посебно за висок решение барајќи вода во лаборатории. Инкорпорирање со electrodeionization модул, Pureforce ROE може континуирано снабдување тип II прочистена вода
  Прочитај повеќе
 • Pureforce ROE (150,300,500L / h)
  Pureforce ROE (150,300,500L / h)
  Pureforce ROE ги поставува стандардите во квалитет, дизајн и иновации, кој доаѓа од наследство на многу години на искуство во централизиран дистрибуција на лабораториски вода.
  Pureforce ROE нуди висок квалитет на храна вода за повеќе автоматски биохемиски анализатори и истовремено преку дистрибуција јамка
  Прочитај повеќе
Copyright © 2017 Исцели сили. Сите права се задржани.
WhatsApp Онлајн Chat!