• Контактирајте не
 • 简体中文 繁體中文

класификација

Билтен

Контактирајте го нашиот тим

 • Исцели сили Био-meditech Holdings Limited
 • Додадете: 6788 Songze авенија во Њујорк, Qingpu округ, Шангај 201.706, Кина
 • Тел: + 86-21-62728646
 • Факс: + 86-21-62710529
 • Е-пошта: exportglobal@healforce.com
 • Лице за контакт: Г-дин. Бил Шум
 • Веб-страница: www.healforce.com
 • Smart RO (15,30L / h)
  Smart RO (15,30L / h)
  Обезбедува 15 или 30 литри / час на пречистената вода по цена која може да се спореди со усогласената прочистена вода во шишиња без да се расправаме на постојано нарачување и складирање. Паметна 15/30 е рентабилна и е повеќе еколошки од традиционалната дестилација единици.
  На единицата компактна големина овозможува таа да биде поставен на или под клупа, монтиран на ѕидот или вградени во кабинет.
  Прочитај повеќе
 • RO (50,100L / h)
  RO (50,100L / h)
  Типични апликации
  - канал за прочистување на водата лабораторија
  - Општи хемија
  - Лабораториски машина за перење
  - канал за автоклав и климатските комора
  - подготовка Тампон
  Прочитај повеќе
Copyright © 2017 Исцели сили. Сите права се задржани.
WhatsApp Онлајн Chat!