• Контактирајте не
 • 简体中文 繁體中文

класификација

Билтен

Контактирајте го нашиот тим

 • Исцели сили Био-meditech Holdings Limited
 • Додадете: 6788 Songze авенија во Њујорк, Qingpu округ, Шангај 201.706, Кина
 • Тел: + 86-21-62728646
 • Факс: + 86-21-62710529
 • Е-пошта: exportglobal@healforce.com
 • Лице за контакт: Г-дин. Бил Шум
 • Веб-страница: www.healforce.com
 • Smart Плус Е
  Smart Плус Е
  Комплементарни техники за прочистување на водата, вклучувајќи electrodeionization state-of-the-art, обезбедување на испорака на постојан и сигурен квалитет тип 2 чиста вода
  Прочитај повеќе
 • Smart ROP
  Smart ROP
  Smart ROP серија производство на високо квалитетни чиста вода со супериорен отпорност и ниска TOC (<30ppb)
  Прочитај повеќе
Copyright © 2017 Исцели сили. Сите права се задржани.
WhatsApp Онлајн Chat!