• Контактирајте не
 • 简体中文 繁體中文

класификација

Билтен

Контактирајте го нашиот тим

 • Исцели сили Био-meditech Holdings Limited
 • Додадете: 6788 Songze авенија во Њујорк, Qingpu округ, Шангај 201.706, Кина
 • Тел: + 86-21-62728646
 • Факс: + 86-21-62710529
 • Е-пошта: exportglobal@healforce.com
 • Лице за контакт: Г-дин. Бил Шум
 • Веб-страница: www.healforce.com
 • Smart N-II
  Smart N-II
  системот на смарт N-II е компактен решение кое ги комбинира производство на чиста вода и ултрачиста вода во една единица - елиминирање на потребата за фаза предтретман спротиводно на системот на ултрачиста вода.
  Прочитај повеќе
 • Smart NE
  Smart NE
  Smart NE систем е систем за прочистување на водата, интегрирање на electrodeionizaitontechnology на производот ултрачиста вода. EDI технологијата носи корист, вклучувајќи ниска потрошувачка на енергија, намалување на трошоците за одржување, подобра размена на јони и без честички или органско загадување.
  Прочитај повеќе
 • лесно
  лесно
  модел Лесно е за сите-во-едно систем за производство на тип I, II и III чиста вода. Тоа е специјално наменета за корисници кои чиста вода апликации се широк, но, исто така, се однесуваат на ефективни аспект
  Прочитај повеќе
 • Smart Mini
  Smart Mini
  Компактен нов дизајн за мал обем употреба ултра чиста вода
  Прочитај повеќе
 • Smart P
  Smart P
  Прочитај повеќе
 • Smart N
  Smart N
  Системот Smart N е компактен решение кое ги комбинира производство на чиста вода и ултра-чиста вода во една unit- елиминирање на потребата за фазата на пред-третман течението на вода систем на ултра-чист
  Прочитај повеќе
 • Smart Плус ЕП
  Smart Плус ЕП
  А сеопфатна и оптимизиран низа на прочистување на водата и технологии за мониторинг овозможува на комбиниран систем за производство и чиста (тип 2) и ултра чиста вода од чешма. Патентирана EDI технологијата и ергономична далечинска точење вода обезбеди постојан квалитет на водата и оптимизиран испорака.
  Прочитај повеќе
 • Smart Плус P (t)
  Smart Плус P (t)
  системот на смарт Плус P е дизајниран специјално за вас. Користење на постојните извори на чиста вода како храна, системот на смарт P Плус обезбедува висок квалитет на ултра чиста вода (вредност отпорност: 18.2MΩ.cm @ 25 ℃, ≤5ppb), обезбедување на решение ултра чиста вода прилагодени на денешната лабораторија средини.
  Прочитај повеќе
Copyright © 2017 Исцели сили. Сите права се задржани.
WhatsApp Онлајн Chat!