• Контактирајте не
 • 简体中文 繁體中文

класификација

Билтен

Контактирајте го нашиот тим

 • Исцели сили Био-meditech Holdings Limited
 • Додадете: 6788 Songze авенија во Њујорк, Qingpu округ, Шангај 201.706, Кина
 • Тел: + 86-21-62728646
 • Факс: + 86-21-62710529
 • Е-пошта: exportglobal@healforce.com
 • Лице за контакт: Г-дин. Бил Шум
 • Веб-страница: www.healforce.com
 • Neofuge 13
  Neofuge 13
  Исцели сили висока брзина на центрифуга лични Neofuge 13 обезбеди одлична центрифугална сила и е лесно да се користи со голема сигурност и безбедност. Тоа може да се користи во лаборатории, клиники и истражувачки институти.
  Прочитај повеќе
 • Neofuge 15
  Neofuge 15
  Исцели сили Neofuge 15 нуди функционалност на три центрифуги: висок капацитет, општа намена центрифуга за собирање клетки; центрифуга со голема брзина за одделување на мобилен lysates; и microcentrifuge за ДНК врнежи.
  Прочитај повеќе
 • Neofuge 1600
  Neofuge 1600
  Исцели сили Neofuge 1600 benchtop лабораторија центрифуга ги поставува стандардите во квалитет, дизајн и иновации, кој доаѓа од наследство на многу години на искуство. Neofuge 1600 нуди максимална флексибилност апликација вклучувајќи и висок капацитет, општа намена центрифуга за собирање клетки; центрифуга со голема брзина за одделување на мобилен lysates; и microcentrifuge за ДНК врнежи.
  Прочитај повеќе
Copyright © 2017 Исцели сили. Сите права се задржани.
WhatsApp Онлајн Chat!