• Контактирајте не
 • 简体中文 繁體中文

класификација

Билтен

Контактирајте го нашиот тим

 • Исцели сили Био-meditech Holdings Limited
 • Додадете: 6788 Songze авенија во Њујорк, Qingpu округ, Шангај 201.706, Кина
 • Тел: + 86-21-62728646
 • Факс: + 86-21-62710529
 • Е-пошта: exportglobal@healforce.com
 • Лице за контакт: Г-дин. Бил Шум
 • Веб-страница: www.healforce.com
 • HFsafe-1200CY цитотоксични Кабинетот за безбедност
  HFsafe-1200CY цитотоксични Кабинетот за безбедност
  HFsafe CY series of Class 2 Safety cabinet with "Safe Change" triple filter configuration is your guarantee of highest level of safety when processing hazardous materials such as Cytostatic, Virus-static pharmaceutics and category 3 pathogens.
  Без разлика дали во истражување, производство или издавање, кабинети HFsafe CY ви држи, вашата лабораторија и на животната средина безбедно и загадување бесплатно на сите времиња
  Прочитај повеќе
Copyright © 2017 Исцели сили. Сите права се задржани.
WhatsApp Онлајн Chat!