• Контактирајте не
 • 简体中文 繁體中文

класификација

Билтен

Контактирајте го нашиот тим

 • Исцели сили Био-meditech Holdings Limited
 • Додадете: 6788 Songze авенија во Њујорк, Qingpu округ, Шангај 201.706, Кина
 • Тел: + 86-21-62728646
 • Факс: + 86-21-62710529
 • Е-пошта: exportglobal@healforce.com
 • Лице за контакт: Г-дин. Бил Шум
 • Веб-страница: www.healforce.com
 • HF 100
  HF 100
  HF100 е инкубатор мулти-гас, со функција за контрола на кислород
  клучни точки
  - 90 ℃ деконтаминација систем
  - без одржување сензор циркониум оксид
  - Прецизна контрола на CO2 и непосредно
  - Постојано влажност
  Прочитај повеќе
Copyright © 2017 Исцели сили. Сите права се задржани.
WhatsApp Онлајн Chat!