• Контактирајте не
 • 简体中文 繁體中文

класификација

Билтен

Контактирајте го нашиот тим

 • Исцели сили Био-meditech Holdings Limited
 • Додадете: 6788 Songze авенија во Њујорк, Qingpu округ, Шангај 201.706, Кина
 • Тел: + 86-21-62728646
 • Факс: + 86-21-62710529
 • Е-пошта: exportglobal@healforce.com
 • Лице за контакт: Г-дин. Бил Шум
 • Веб-страница: www.healforce.com
 • HF 90
  HF 90
  HF90 е воздушна обвивка, директно инкубатор топлина CO2, со 90 ℃ влажна топлина деконтаминација систем
  клучни точки
  - Превентивната контрола контаминација
  - 90 ℃ деконтаминација систем
  - Супериорен употребливост и лесен
  - Прецизна контрола на CO2 и непосредно
  Прочитај повеќе
 • HF151UV
  HF151UV
  HF151UV е воздушна обвивка, за директна топлина инкубатор CO2, со УВ деконтаминација систем
  клучни точки
  - 151L внатрешни капацитет
  - Превентивната контрола контаминација
  - систем УВ деконтаминација
  - Прецизна контрола на CO2 и непосредно
  Прочитај повеќе
 • HF 212UV
  HF 212UV
  HF212UV е воздушна обвивка, за директна топлина инкубатор CO2, со УВ деконтаминација систем
  клучни точки
  - 212L внатрешни капацитет
  - Превентивната контрола контаминација
  - систем УВ деконтаминација
  - Прецизна контрола на CO2 и непосредно
  Прочитај повеќе
 • HF 240
  HF 240
  HF 240 (240 литри внатрешни капацитет) е директна топлина, воздух обвивка инкубатор на CO2, со 90 ℃ влажна топлина деконтаминација систем
  клучни точки
  - 90 ℃ деконтаминација систем
  - сосема безбеден за култура на клетки
  - подобрување на животната средина со висока прецизност
  - Прецизна контрола на CO2 и непосредно
  Прочитај повеќе
Copyright © 2017 Исцели сили. Сите права се задржани.
WhatsApp Онлајн Chat!