• Контактирајте не
 • 简体中文 繁體中文

класификација

Билтен

Контактирајте го нашиот тим

 • Исцели сили Био-meditech Holdings Limited
 • Додадете: 6788 Songze авенија во Њујорк, Qingpu округ, Шангај 201.706, Кина
 • Тел: + 86-21-62728646
 • Факс: + 86-21-62710529
 • Е-пошта: exportglobal@healforce.com
 • Лице за контакт: Г-дин. Бил Шум
 • Веб-страница: www.healforce.com
 • OptiClean 1300 Вертикална Слоен проток чиста клупа
  OptiClean 1300 Вертикална Слоен проток чиста клупа
  Исцели сили биосигурност кабинети и ламинарен проток чиста клупи постави стандард во квалитет, дизајн и иновации, кој доаѓа од наследство од над 25 години искуство. На Исцели сили знаеме колку е важно е да понуди високо ниво на заштита на операторот, примерокот и животната средина, со напредна технологија. Со широко трага досие на безбедност, сигурност 
  Прочитај повеќе
 • AlphaClean 1300 Вертикална Слоен проток чиста клупа
  AlphaClean 1300 Вертикална Слоен проток чиста клупа
  Исцели сили биосигурност кабинети и ламинарен проток чиста клупи постави стандард во квалитет, дизајн и иновации, кој доаѓа од наследство од над 25 години искуство. На Исцели сили знаеме колку е важно е да понуди високо ниво на заштита на операторот, примерокот и животната средина, со напредна технологија. Со широко трага досие на безбедност, сигурност и перформанси, Исцели сили кабинети и клупи направи инвестиција идеја за широк спектар на апликации.
  Прочитај повеќе
Copyright © 2017 Исцели сили. Сите права се задржани.
WhatsApp Онлајн Chat!